Bergdorf Goodman & Bauer & Saks Fith Avenue

792895

BERGDORF GOODMAN, New York, J Tiktiner, 1960-tal, duvblå kortärmad klänning, am stl enl etikett 10, AW BAUER, Stockholm, marinblå dräktjacka med kjol, daterad 1959, SAKS FITH AVENUE, rosamönstrad klänning med dräktjacka samt vit bararmad klänning, medföljande marinblå klänning med plisserad kjol

Vintage Fashion

Budhistorik (7 bud)
6071529
6071532
6071529
950
6071406
900
6071406

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.