Kliuchnikov oljemålning

792510

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Skeppsholmen, signerad V. Kliuchnikov, datering a tergo 2012, olja på duk, ca 40x53 cm, oramad

Konst, Nutida

Fack 47

Kliuchnikov oljemålning

Budhistorik (13 bud)
6054028
2 800
6050015
2 600
6054025
2 400
6050015
6047857

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.