Toilettillbehör

791914

TOILETTILLBEHÖR, Nipperask, gulmetall med fasettslipat glaslock, invändigt tygklädd, höjd ca 6 cm, bredd ca 8 cm, djup ca 8 cm, Glasask, oval med lock av nysilver, gravyr "Helén", höjd ca 5 cm, bredd ca 11 cm, djup ca 6 cm, Aftonväska, pärlbroderad, innehåller spegel och portmonnä. ca 13x15 cm

Slitage, nagg och skador

Diverse, Vintage Fashion

Linnégatan 21, Norrköping

Toilettillbehör

Budhistorik

2020-07-19 kl 13:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.