K Pospischil oljemålning

791523

K POSPISCHIL (18/1900-tal): Landskapsmotiv, signerad och daterad K Pospischil 1910, olja på duk, 147x201 cm

Konst, Nutida

K Pospischil oljemålning

Budhistorik (6 bud)
6049857
6049852
1 600
6049734
6046483
600
6039536
550

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.