Per Lindqvist oljemålning

791359

PER LINDQVIST (född 1957) Motiv med figurer, signerad tergo, olja på duk, kanterna med slagmetall, ca 20x20 cm

Konst, Nutida

Rum 5

Per Lindqvist oljemålning

Budhistorik

2020-07-08 kl 12:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.