Bordslampa art deco

790968

BORDSLAMPA, 1920-tal, art déco, fot av patinerad mässing, på stensockel, 2 ljuspunkter, skärm klädd i rosa textil, höjd med skärm ca 58 cm

Ej funktionstestad, skär med slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa art deco

Budhistorik (2 bud)

6042271
6034583

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.