Skulptur Afrika

790903

SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, skuren i trä samt svärtad, höjd ca 39 cm

NAgg, torrsprickor och slitage

Etnografica

Skulptur Afrika

Budhistorik (1 bud)

6035498
2020-07-02 14:45:52

2020-07-07 kl 15:16
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.