Spelbord

Föregående | Översikt | Nästa

790323

SPELBORD, rokoko, 1700-tal, fanérat i mahogny, intarsiadekor med schackbräde, höjd 71, 77x41 cm

Fanérskador, renoverat, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

790323 - Spelbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spelbord

Budhistorik (22 bud)
6027026
1 700
6033466
1 600
6027026
6033465
1 400
6027026
1 300

7 timmar 54 minuter kvar
Avslutas 2020-07-04
12:16   (13:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.