Erik Höglund Boda

790220

ERIK HÖGLUND, karaffer, 2 st., Boda glasbruk, den mindre signerad Boda H 179 Höglund, höjd 26-29 cm

Bruksslitage

Glas, Konstglas

Rum 7, Hylla 2

Erik Höglund Boda

Budhistorik (6 bud)
6035572
600
6035581
550
6035572
450
6034804
6034630

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.