Parfymbrännare

790075

PARFYMBRÄNNARE, omkring 1900, empirestil, förgylld brons, höjd ca 23 cm

Glasinsats med lagning, fläckar

Diverse

Monter 29

Parfymbrännare

Budhistorik (38 bud)
6036979
5 000
6036978
4 800
6036977
4 600
6036976
4 400
6036975
4 200

Slutpris SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.