Flakonger

789835

FLAKONGER, 9 st, 18/1900-tal, slipad dekor, 8 st med silverfattningar, delvis England, höjd 9-19 cm

Bucklor, smärre nagg

Glas, Övrigt glas, Silver

Monter 9

Flakonger

Budhistorik (21 bud)
6037098
6037101
6037098
1 900
6037089
1 800
6037081
1 700

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.