Skulpturer Burma

789777

SKULPTURER, 2 st, skulpterat och bemålat trä, 1800-/1900-tal, Burma, höjd ca 115 cm

Smärre ytslitage

Diverse, Orientaliskt, Konsthantverk, Etnografica

Linnégatan 21, Norrköping

Skulpturer Burma

Budhistorik (1 bud)

6025750
2020-06-29 04:22:22

2020-07-04 kl 18:22
Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.