Hannu Väisänen grafik

789579

HANNU VÄISÄNEN (född 1951) "Kalevala 14:155" (pane nyt metsät palttinoihin, salot verkahan vetäse), signerad samt daterad -99, etsning och akvatinta, numrerad 30/40, 62x59 cm

Billnäs goes online

Södra kajen 14, Helsingfors

Hannu Väisänen grafik

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
6032028
85
6031544
65
6028734
50
6028733
30

Slutpris EUR:
85
827 SEK, 97 USD
Utropspris EUR: