Erik Olson gouache på pannå

789348

ERIK OLSON (1901-1986): "I Basilica del Pilar, Zaragoza"
signerad och daterad Erik Olson 1952, gouache på pannå, ca 42 x 33 cm

Monter 6

Erik Olson gouache på pannå

Budhistorik (6 bud)
6038563
6038471
850
6033389
6033175
6027685

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.