Stellan Mörner blomvas mot spegel

789344

STELLAN MÖRNER (1896-1979): blomvas mot spegel, signerad Mörner, olja på duk, ca 45x37 cm

Mindre parti med krackelyr

Monter 6

Budhistorik (3 bud)

6037762
6037755
6023233

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.