Reijmyre servisglas

789200

REIJMYRE, servisglas, 42 dlr, gråtonad glasmassa, graverad dekor, bestående av: 12 vinglas, 12 selterglas, 12 starkvinsglas, 6 ölglas, höjder ca 7-14 cm

Bruksslitage, mikronagg kan förekomma

Glas, Servisglas

Monter 5

Reijmyre servisglas

Budhistorik (25 bud)
6036992
6034412
1 900
6034224
1 800
6034408
1 700
6034224
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.