Oidentifierad konstnär

788893

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR Komposition, pastell på papper, otydligt monogramsignerad, daterad 85, ca 50x70 cm

uppklistrad

Konst, Teckningar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

6042049
2020-07-04 21:51:26

2020-07-05 kl 15:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.