Kassaskåp

788519

KASSASKÅP, 1900-talets början, tvådelat med underskåp i trä. Imitations Målat i brunt, bredd 67,5 cm, djup 60,5 cm, höjd 150 cm, tre nycklar

Billnäs goes online

Smärre slitage, stötmärcken

Möbler, Skåp, byråer

Södra kajen 14, Helsingfors

Kassaskåp

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
6040433
100
6040432
55
6040148
35
6028321
30

Slutpris EUR:
100
973 SEK, 114 USD
Utropspris EUR:
200