Armborst

788482

ARMBORST, Mellaneuropa, 1800-talets början, valnötsstock, inläggningar i ben, bredd 51 cm, längd 65 cm.

Billnäs goes online

Slitage, skador, delar saknas.

Vapen/Medaljer

Södra kajen 14, Helsingfors

Armborst

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
6038455
6034699
320
6033475
220
6027196
200
6026892
100

Slutpris EUR:
3 891 SEK, 456 USD
Utropspris EUR:
600