Pistoler med flintlås och slaglås

788469

PISTOLER, flintlås och slaglås, 1800-tal, längd 37-39 cm

Billnäs goes online

Hårt slitage, rost och skador

Vapen/Medaljer

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
6038485
220
6037263
200
6028798
130
6026554
120
6026449
110

Slutpris EUR:
220
2 140 SEK, 251 USD
Utropspris EUR:
250