Slaglåspistol daterad 1852

788463

FLANKÖRPISTOL, med slaglås, 1800-tal, märkt 1852,
Kolv med skuren dekor av rutmönster, längd 47 cm

Billnäs goes online

Slitage, anlupen, spricka i kolven

Vapen/Medaljer

Södra kajen 14, Helsingfors

Slaglåspistol daterad 1852

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
6040059
240
6037522
200
6034798
160
6033160
150
6029434
120

Slutpris EUR:
240
2 335 SEK, 273 USD
Utropspris EUR: