Axel Lind oljemålning

788312

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 155 x 133cm

Åldersrelaterat slitage, utan ram,

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (16 bud)
6032574
27 000
6032162
26 000
6032572
25 000
6032162
24 000
6032175
23 000

Slutpris SEK:
27 000
2 776 EUR, 3 162 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.