Gunghäst 1900-talets början

788263

GUNGHÄST, 1900-talets första hälft. målat trä, längd 102cm, höjd 89 cm, bredd 38 cm

Billnäs goes online

Krackelyr, färgbortfall, sprickor

Leksaker

Södra kajen 14, Helsingfors

Gunghäst 1900-talets början

Budhistorik (18 bud)
Bud EUR
6040292
200
6040286
190
6040284
180
6040281
170
6040280
160

Slutpris EUR:
200
1 946 SEK, 228 USD
Utropspris EUR: