Påfågelstol

788257

KORGSTOL, sk "Peacock chair", 1900-tal, flätad rotting, bredd 96 cm, höjd 138 cm.

Billnäs goes online

Bruksslitage, små skador

Möbler, Fåtöljer

Södra kajen 14, Helsingfors

Påfågelstol

Budhistorik (16 bud)
Bud EUR
6040674
380
6040335
360
6040673
360
6040335
340
6040672
320

Slutpris EUR:
380
3 696 SEK, 433 USD
Utropspris EUR:
250