Carl Gustaf Hiort af Ornäs Permesso bord

788135

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, soffbord, "Permesso", för Puunveisto Oy - Träsnideri Ab, 1960-tal, teak, längd 137 cm, bredd 80 cm, höjd 50 cm

Billnäs goes online

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6040392
150
6030292
110
6025997
100

Slutpris EUR:
150
1 459 SEK, 171 USD
Utropspris EUR: