Blomsterhylla

788053

BLOMSTERHYLLA, 1900-talets mitt, 2 moduler, järn, höjd ca 74 total bredd 120, djup 58 cm

Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Blomsterhylla

Budhistorik (6 bud)
6041053
6040752
700
6039808
650
6039359
600
6037555

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.