Anna Snellman oljemålning

787915

ANNA SNELLMAN (1884-1962) stilleben, signerad, olja på duk, 38x46 cm

Billnäs goes online

Södra kajen 14, Helsingfors

Anna Snellman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
6040561
130
6034261
120
6040551
120
6034261
100
6033414
50

Slutpris EUR:
130
1 265 SEK, 148 USD
Utropspris EUR:
200