Olavi Vepsäläinen oljemålning

787894

OLAVI VEPSÄLÄINEN (1927-1993) vintervy, signerad samt daterad 1976, olja på duk, 49x60 cm

Billnäs goes online

Södra kajen 14, Helsingfors

Olavi Vepsäläinen oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2020-07-04 kl 11:00
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150