Edel Noth akvarell

787861

EDEL NOTH (1895-1984) vinterdag i alpby, signerad, akvarell, 37x48 cm

Billnäs goes online

reva i pappret

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Edel Noth akvarell

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6034700
80
6025996
60
6025995
50

Slutpris EUR:
80
778 SEK, 91 USD
Utropspris EUR: