Göran Hongell Karhula vas

787726

GÖRAN HONGELL, VAS, signerad GH 3- Karhula, 1940-tal, grönt glas, fasetterad och graverad blomdekor. Höjd 17,5 cm

Billnäs goes online

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Göran Hongell Karhula vas

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
6040846
35
6029275
30

Slutpris EUR:
35
340 SEK, 40 USD
Utropspris EUR: