Tapio Wirkkal Nikke stolar

Föregående | Översikt | Nästa

787447

TAPIO WIRKKALA, STOLAR, 3 st, "Nikke", modellen formgiven 1958, Asko, böjd rytmfaner och förkromade stålben, höjd 78 cm, bredd 44 cm.

Billnäs goes online

slitage, fläckar

Möbler, Stolar

Södra kajen 14, Helsingfors

787447 - Tapio Wirkkal Nikke stolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Tapio Wirkkal Nikke stolar

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
6039574
6031495
520
6028102
220
6025956
200
6025955
100

16 timmar 47 minuter kvar
Avslutas 2020-07-04
20:14   (21:14 )
AKTUELLT BUD EUR:
9 728 SEK, 1 139 USD
Utropspris EUR:

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund