Wilho Sjöström oljemålning

787351

WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944), ryttare till häst, signerad, olja på duk, 100x110 cm

Billnäs goes online

oinramad

Södra kajen 14, Helsingfors

Wilho Sjöström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
6040693
280
6034907
260
6034634
240
6025839
200

Slutpris EUR:
280
2 724 SEK, 319 USD
Utropspris EUR:
600