Utomhuslampor Itsu 1940/50-tal

787330

UTOMHUSLAMPOR 2 st, Itsu 1940/50-tal patinerat koppar och aluminium, vita glashuvar, 30 x 30 cm, höjd 24 cm

Billnäs goes online

Slitage, patinerad

Belysning, Utelampor

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
6038213
6040420
6038213
6038212
180
6035310
35

Slutpris EUR:
3 891 SEK, 456 USD
Utropspris EUR: