Taito industrilampor

787203

INDUSTRILAMPOR 2 ST, Taito 1930-tal, gjutjärn och glaskupor, 24 x 14 cm, höjd 12 cm

Billnäs goes online

Lätt slitage

Belysning, Utelampor

Södra kajen 14, Helsingfors

Taito industrilampor

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6040656
110
6038638
50
6037925
30

Slutpris EUR:
110
1 070 SEK, 125 USD
Utropspris EUR: