Aino Anttila fat

786926

AINO ANTTILA, KERAMIKFAT, signerad AA Arabia, 1970-tal, oxblodsglasyr, diameter 44cm

Billnäs goes online

Keramik/Porslin, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Aino Anttila fat

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
6040098
200
6039285
65
6039283
45
6039281
40
6039279
35

Slutpris EUR:
200
1 946 SEK, 228 USD
Utropspris EUR: