Afghan matta

786795

MATTA, Afghan, 1900-talets mitt, ca 225 x 306 cm.

Billnäs goes online

ställvis hort slitage

Mattor/Textilier

Södra kajen 14, Helsingfors

Afghan matta

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6040830
40
6040825
35
6029494
30

Slutpris EUR:
40
389 SEK, 46 USD
Utropspris EUR: