Paavo Tynell golvlampa Idman

Föregående | Översikt | Nästa

786643

PAAVO TYNELL, golvlampa, Idman, 1900-talets mitt,
skaft med tvinnad rotting, fotplattan i polerad mässing, bär tillverkarens stämpel, höjd 154 cm.

Billnäs goes online

Smärre åldersrelaterat slitage, skärmen förnyad

Belysning, Golvlampor, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

786643 - Paavo Tynell golvlampa Idman
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Paavo Tynell golvlampa Idman

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
6039504
3 400
6039259
3 300
6038132
3 200
6036386
3 100
6033545
2 900

7 timmar 60 minuter kvar
Avslutas 2020-07-04
13:10   (14:10 )
AKTUELLT BUD EUR:
3 400
33 074 SEK, 3 873 USD
Utropspris EUR:
4 500

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund