ELINA MERENMIES

786441

ELINA MERENMIES
född 1967
Birthday party
Akvarell, signerad och daterad på baksidan 2005, 23 x 19 cm.

PROVENIENS
Barbro Johanssons samling, Lund

Konst, Nutida

ELINA MERENMIES

Budhistorik (28 bud)
6048912
6048911
3 800
6048898
3 600
6048896
3 400
6048893
3 200

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.