Tapio Wirkkala konstglas

786092

TAPIO WIRKKALA, KONSTGLAS, "Bolle", Venini, signerad samt daterad -89, höjd ca 24,5 cm

Billnäs goes online

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Tapio Wirkkala konstglas

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
6035045
680
6034280
660
6034896
660
6034280
640
6033819
620

Slutpris EUR:
680
6 615 SEK, 775 USD
Utropspris EUR: