Motorcykel Fram "Flying Horse"

785536

MOTORCYKEL, Fram, "Flying Horse", 1950-tal, originallack, höjd 108, längd 200 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Handtag saknas, rost, slitage, ej funktionstestad

Fordon, Tema, Nautica/Technica

Rum 3

Motorcykel Fram

Budhistorik (15 bud)
6057999
4 400
6056263
4 200
6055655
6052642
3 800
6052211
3 600

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.