Oiva Toikka pokal

784148

OIVA TOIKKA, pokal, glas, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, höjd 19,2 cm, diameter 10 cm.

Billnäs goes online

Obetydligt slitage

Glas, Dricksglas

Södra kajen 14, Helsingfors

Oiva Toikka pokal

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
6029660
150
6029425
30

Slutpris EUR:
150
1 459 SEK, 171 USD
Utropspris EUR: