Lennart Segerståle akvarell

Föregående | Översikt | Nästa

777005

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) Finland bygger, signerad samt daterad 1940, akvarell, 74x148 cm

Utkast till Finlandiafreskerna i Finlands bank

Billnäs goes online

Södra kajen 14, Helsingfors

777005 - Lennart Segerståle akvarell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lennart Segerståle akvarell

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6032004
6028834
6028593
100

1 dag kvar
Avslutas 2020-07-05
21:16   (22:16 )
AKTUELLT BUD EUR:
3 891 SEK, 456 USD
Utropspris EUR:

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund