Lennart Segerstråle oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

777001

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) vårens första lärkor, signerad samt daterad 1973, olja på pannå, 73x61 cm

Billnäs goes online

Södra kajen 14, Helsingfors

777001 - Lennart Segerstråle oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6034688
6029011
280
6028659
100

1 dag kvar
Avslutas 2020-07-05
10:12   (11:12 )
AKTUELLT BUD EUR:
3 891 SEK, 456 USD
Utropspris EUR:

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund