Serveringsvagn

789136

SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hält, mässing, avtagbar bricka, underdel med ställ för flaskor, på hjul, höjd ca 60, 35x45 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 19

Serveringsvagn

Budhistorik (25 bud)
6031278
1 900
6031276
1 800
6031234
1 700
6031269
1 700
6031234
1 600

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.