Bänk

788887

BÄNK, 1960-tal, sannolikt Danmark, teak, rotting, höjd 46, 120x45 cm

Rotting med smärre skador

Möbler, Stolar

Rum 2

Bänk

Budhistorik (21 bud)
6031150
5 000
6028283
4 800
6028283
4 400
6027185
4 200
6028280

Slutpris SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.