Herrfickur i 18 k guld

788796

FICKUR, 18 k guld, 1800-talets slut, savonett, innerlock i 18 k, kvartsrepetetion, kronograf, urtavlan samt verk märkt D Aug Mottu Naples, boettnr. 500, diameter 52,8 mm, vikt ca 117 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

Klockor/Ur, Herrklockor, Guld/Smycken

Herrfickur i 18 k guld

Budhistorik (33 bud)
6028538
22 000
6021751
21 000
6021732
20 000
6021750
20 000
6021732
19 500

Slutpris SEK:
22 000
2 262 EUR, 2 576 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.