Carl Malmsten fåtölj

788786

CARL MALMSTEN, fåtölj, "Samspel", ben i bok, ulltextil, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar, skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 3

Carl Malmsten fåtölj

Budhistorik (19 bud)
6031016
6017203
1 900
6017203
6020794
6017203

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.