Carl Barks serigrafi

788571

CARL BARKS (USA, 1901-2000): "Joakim von Anka", signerad Carl Barks, numrerad S 23/35, Carl Barks Studio, Walt Disney World, färgserigrafi, bildmått 26x21 cm

Certifikat medföljer.

Lös i ram.

Rum 18

Carl Barks serigrafi

Budhistorik (32 bud)
6030081
8 200
6030529
8 200
6030081
7 800
6030519
7 600
6030081
7 000

Slutpris SEK:
8 200
843 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.