Olof Arborelius oljemålning

788148

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Bymotiv i vinterskrud, monogramsignerad, olja på pannå, 15x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 52

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (21 bud)
6026862
1 800
6030308
1 800
6026862
1 700
6030306
1 600
6026862

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.