Skulptur förgylld brons

787753

SKULPTUR, "Look at my legs", design RR Sweden, Helsingborg, förgylld brons, i form av gymnastiserande groda, signerad R+R, bredd 100 cm, total höjd inkl sockel 62 cm.

Konst, Skulpturer

Rum 7

Skulptur förgylld brons

Budhistorik (22 bud)
6029792
13 000
6029788
12 500
6029791
12 000
6029788
11 500
6029785
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 336 EUR, 1 522 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.